Za krásami Valašského Meziříčí

Za krásami Valašského Meziříčí

Letní sezóna láká k výletům za památkami a Turistické informační centrum Valašské Meziříčí ve spolupráci s Muzeem regionu Valašsko srdečně zve k jejich objevování. Přijměte pozvání na pravidelné středeční procházky městem. Za hodinku se dozvíte zajímavosti ze života zdejších šlechticů, zjistíte, jak vypadalo město před staletími a těšit se můžete i na návštěvu nově rekonstruované kaple v zámku Žerotínů či kostela sv. Trojice.

 
PROGRAM

Turistické prohlídky probíhají o letních prázdninách každou středu od 14 hodin. Provázet vás budou historička umění Kamila Valoušková nebo historik Pavel Lasztovicza. Začátek trasy je v Turistickém informačním centru na II. nádvoří zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí.

 
UPOZORNĚNÍ

Pro organizované skupiny lze prohlídku uskutečnit i v jiný termín po předchozím objednání na tel. 571 684 558 nebo 775 109 809.

 

 

Vstupenky zakoupíte v Turistickém informačním centru Valašské Meziříčí nebo na www.kzvalmez.cz

Na akci mohou být pořizovány fotografie nebo audiovizuální záznamy. Svou účastí dáváte najevo svůj souhlas s focením a nahráváním vaší osoby. Fotografie a videa mohou být následně použity k další propagaci pořadatele.

Termíny

  • St 5.8.2020, 14:00

Vstupné

40 Kč

Místo konání

Valašské Meziříčí

Pořadatel

Kulturní zařízení