Znouzectnost ještě nepatří do starého železa

Znouzectnost ještě nepatří do starého železa

Kultovní multižánrová kapela Znouzectnost se po necelých dvou letech vrací do meziříčského M-klubu, aby opět předvedla skvělou show a představila nové i starší písničky místnímu publiku. Tato plzeňská kapela svým koncertem odstartuje v M-klubu novou sezonu už v sobotu 7. září od 20 hodin.

Znouzectnost se na prknech české hudební scény pohybuje už úctyhodných sedmadvacet let. Svérázným mixem punku, folku, šansonu, undergroundu a osobitými texty si získala silnou základnu fanoušku nejen v domácí Plzni, ale po celé republice. Svou tvorbou inspirovala a ovlivnila spoustu hudebních skupin. Odehrála více než dva tisíce koncertů, ať už v klubech si na festivalech a na svém kontě má třináct řadových desek. Jako jedna z mála dodnes funguje v zakládající sestavě Caine (bicí a zpěv), Déma (kytara a zpěv), Golda (baskytara a zpěv).

Živá vystoupení jsou prokládána vyprávěním vtipných historek a písničky, jež na koncertech pojímají trochu odlišněji než na deskách, uvádějí netradičními hláškami. Na koncertě zazní průřez jejich tvorbou od archivních písniček až po materiál ze zatím poslední desky Heavy Model. V současné době však připravují i nový materiál.

Vstupenky na koncert kapely Znouzectnost – Chantsons tour 2013 jsou k dostání v klasickém předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo na vstupenkovém portálu vstupenky.kzvalmez.cz.

(smo)

 

Plakát Znouzectnost ke stažení ZDE.

 

znouzectnost 2013