Zapojte se do noci divadel na dálku

Zapojte se do noci divadel na dálku

Ať bude v listopadu všelijak, tak se v Kulturním zařízení ve Valašském Meziříčí připravuje Noc divadel. Čtyři divadelní představení pro malé i velké, to slibuje večer v sobotu 21. listopadu od 19 hodin. K tomu, aby se vše vydařilo, jak má, je potřeba pomoci z řad dětí. A my apelujeme na vás, pomůžete nám?

Zapojte se do naší Noci divadel na dálku. Počítáme, že tento každoroční projekt letos naživo neproběhne. My se ale nevzdáváme a chystáme se celý večer vysílat online. „Letošní ročník Noci divadel má nosné téma Změna klimatu, udržitelnost a nadprodukce. V tomto duchu budou i uváděná divadelní představení. A právě pro „Pohádky ze skládky“ budeme potřebovat pomoc od vás, od dětí. Namalujte a vystřihněte jednu z těchto postaviček: Panenka Barbie (bez jedné nožičky), Méďa, Kovboj, Robot, papírový drak anebo bagr,“ přibližuje dramaturg večera Marek Baroš. Svou postavičku dopravte do 13. listopadu k Turistickému informačnímu centru ve Valašském Meziříčí vhozením do připravené nádoby a my s vašimi postavičkami odehrajeme představení na špejli.

Tím to ale nekončí, máme pro vás ještě víc zábavy! „Máte doma nějaké odpadky, jako pet-láhev, kelímek od jogurtu apod.? Vytvořte z nich jakékoliv výtvarné dílo. My na oplátku z vašeho snažení vytvoříme výstavu a ta nejlepší díla oceníme,“ doplňuje Baroš. Během streamu Noci divadel proběhne také šifrovací hra, která povede ke klíči od „zámecké truhlice pokladů“. Ta je plná skvělých cen a kdo bude chtít vyhrát, musí 21. listopadu od 19. hodin hrát s námi. Pokud se opatření vlády k aktuální pandemické situaci uvolní, tak se celá akce uskuteční naživo přímo u nás v Kulturním zařízení. Sledujte naše stránky www.kzvalmez.cz a sociální sítě.

(smo#2020)