Zámecký ples zahajuje druhou dekádu

Zámecký ples zahajuje druhou dekádu

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí připravuje každoročně v období plesové sezony, tradiční Zámecký ples. I tento rok tomu není jinak a proto zveme všechny milovníky klasického tance i plesové zábavy do Kulturního zařízení, kde se v pátek 22. února uskuteční Zámecký ples již po jedenácté.

Jedenáctým ročníkem Zámeckého plesu vás bude ve velkém sále po celý večer provázet Swingový orchestr Bedřicha Pukovce. O dobrou náladu v Divadelní kavárně se postará Cimbálová muzika Polajka, se kterou zazpívá Jožka Laža. Každý, kdo na Zámecký ples přijde, si z naší nabídky určitě vybere, protože jednotlivé sály oplývají jinými hudebními žánry. V M-klubu se tak návštěvníci mohou těšit na nefalšovanou rock’n’rollovou skupinu The Fribbles, která to rozjede v duchu rocku a oldies.

Pořadatelé si pro všechny zúčastněné připravili nejedno překvapení. Každoročně se Zámeckého plesu zúčastňují hvězdy české hudební scény. Letos přijal pozvání muzikálový zpěvák Bohuš Matuš, jenž vystoupí ve velkém sále. To, ale není vše.“ Vstupenky, které si můžete zakoupit v Informačním centru ve Valašském Meziříčí, jsou oproti minulému ročníku slosovatelné,“ prozradil ředitel KZ Roman Štěrba a dodal: „Jelikož jsme Kulturní zařízení, tak od nás vítězové získají balíčky plné kulturních zážitků. Prozradím, že se jedná například o permanentky na koncerty či divadla, volné vstupenky na blížící se festivaly, či předplatné na příští sezonu. Více toho prozrazovat nebudu. Doufáme však, že se všichni budou bavit a společně zažijeme nevšední večer.“

Poděkování patří partnerům plesu Valašskému Deníku, Jalovci, Radiu Orion a květinářství Kašíkovi, jenž věnovalo květinovou výzdobu. Vstupenky jsou k dostání v Informačním centru ve Valašském Meziříčí, kde probíhají také rezervace stolů.

(smo)