Vánoční koncert s Orchestrem Václava Marka a Leonou Machálkovou

Vánoční koncert s Orchestrem Václava Marka a Leonou Machálkovou

Tradice Vánočních koncertů se vrací do Valašského Meziříčí. Václav Marek tak přebírá štafetu, s níž do Valašského Meziříčí pravidelně jezdíval dirigent Václav Hybš. A návštěvníci se mohou těšit na více než jen známé a osvědčené evergreeny. Hlavním hostem koncertu bude zpěvačka Leona Machálková. Koncert se ve velkém sále Kázetka uskuteční ve čtvrtek 25. listopadu od 19 hodin.

Vánoční koncert 2021 přinese vedle domácích šlágrů a celosvětově známých a osvědčených evergreenů také oblíbené vánoční písně a skladby včetně nejkrásnějších klasických českých koled. Dirigent Václav Marek a jeho orchestr zahrají k tanci i poslechu tu nejlepší hudbu nejen z minulého století. Kontinuálně tak navazují na naše nejslavnější hudební tělesa v historii populární hudby.

Hlavním hostem večera bude Leona Machálková. Zpěvačka a muzikálová herečka, která moderovala hudební pořady v rádiu i televizi, hrála v divadle Semafor a spolupracovala například s Karlem Svobodou.

Jako vokální sólisté vystoupí Kamila Novotná, herečka a zpěvačka Divadla Semafor, jež s orchestrem spolupracuje od roku 2012 nebo Lenka Švetsková, absolventka Pražské konzervatoře v oboru populární zpěv a studentka Pedagogické fakulty UK. Dále pak Filip Hořejš, který se kromě muzikálů věnuje částečně opeře, činohře, studiovému nahrávání, učí herectví a vystupuje s různými orchestry nebo Jan Doskočil student Pražské konzervatoře v oboru populární zpěv, věnující se mimo jiné dabingu a studiovému nahrávání, navíc působí i v rockové kapele coby zpívající baskytarista.

Vstupenky na Vánoční koncert jsou k dostání v klasických předprodejích v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kázetka www.kzvalmez.cz. K zakoupení budou také na místě. Při návštěvě prosíme o dodržování platných opatření stanovených Ministerstvem zdravotnictví.

(smo#2021)