Strašidla i ohňostroj ze zrušeného Reje se přidají ke Strašidelnému Domečku

Strašidla i ohňostroj ze zrušeného Reje se přidají ke Strašidelnému Domečku

Jsme si vědomi, že úterní zrušení Reje strašidel bylo pro mnohé nemilou informací. Ale v průběhu dne jsme situaci ohledně počasí neustále řešili a zjišťovali na mnoha serverech. Bohužel nikdy nelze přesně říci, jak nakonec bude. V dané chvíli a mimo jiné s ohledem na technické zajištění akce, bylo zrušení tou nejlepší volbou. Při tomto rozhodnutí, nám bylo samozřejmě nejvíc líto dětí, které se na strašidelnou stezku každoročně těší. 

Ihned začal celý tým Kázetka vymýšlet náhradní variantu. I když Rej nelze jednoduše přesunout na jiný termín, jak jsme avizovali včera, tak jsme se dohodli na spolupráci s naší partnerskou organizací SVČ Domeček. V pátek 10. listopadu zde totiž proběhne tématická akce Strašidelný Domeček – podvečer plný nejrůznějších aktivit, mimo jiné se strašidelnou stezkou i diskotékou. 

Kázetko vás na tuto akci srdečně zve. Zde mohou děti využít plánované kostýmy a setkat se s několika našimi strašidly, která se přidají ke strašidelné smečce Domečku. Součástí akce bude také velkolepý ohňostroj, jenž měl původně zakončit Rej strašidel na náměstí. Ten se uskuteční v 19 hodin. Odpálen bude z prostoru hřiště ISŠ-COP na ulici Palackého, tak aby všichni měli možnost ohňostroj vidět. Nejlepší místa tak budou právě v areálu SVČ Domeček.

Věříme, že díky spolupráci s Domečkem se nám podaří alespoň částečně vynahradit letošní program zrušeného Reje strašidel. Strašidelný Domeček začne v 17 hodin a uskuteční se bez avizovaného vstupného. Kázetko i Domeček se těší na vaši účast.