Spiritual kvintet zahraje společně s Pozdním sběrem a Folk Teamem

Spiritual kvintet zahraje společně s Pozdním sběrem a Folk Teamem

Valašské Meziříčí zažije krásný letní trojkoncert. V Amfiteátru vystoupí ve středu 17. července kapely Spiritual kvintet, Pozdní sběr a Folk Team v rámci koncertní šňůry s názvem Castle tour 2019. Na své si přijdou milovníci jazzu, rocku a folku. Koncert začne v 18 hodin a vstupenky jsou k dostání v síti Ticketstream.cz.

Již šestým rokem vyjíždí brněnská skupina Pozdní sběr na své Castle tour, kdy se svými hosty koncertu na hradech, zámcích či v jejich blízkém okolí. Do Valašského Meziříčí přijedou ve společnosti kapel Spiritual kvintet a Folk Team.

Na návštěvníky čeká skvělá muzika v podání vytříbených muzikantů. Na své si přijdou milovníci jazzu, rocku, folku, blues nebo country. Navíc se jedná možná o poslední možnost vidět kapelu Spiritual kvintet ve Valašském Meziříčí. Jiří Tichota, poslední žijící člen původní sestavy, oznámil na stránkách kapely jejich poslední, a to šedesátou sezonu, kterou s fanoušky oslaví v první polovině příštího roku.

Koncert je v rámci Valašskomeziříčského kulturního léta a zároveň se jedná o jediný placený koncertní program. Vstupenky na něj zakoupíte v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a v síti www.ticketstream.cz.

(smo#2019)