Sestava letošní Death-grind-core session slibuje parádní jízdu

Sestava letošní Death-grind-core session slibuje parádní jízdu

Rok se sešel s rokem a v M-klubu to graduje k další Death-grind-core Session, tentokrát již po šesté. V sobotu 13. dubna do Valašského Meziříčí přijede celkem osm kapel v čele s olomouckými Godless Truth, havířovskými Awrizis a hronovskými Tortharry. Začátek akce je v 19:00.

Již šestým rokem se v meziříčském M-klubu koná nejtvrdší večírek roku. Ten nese název Death-gring-core Session a pozvání na ten letošní přijalo osm kapel. Hlavními hvězdami večera bude death-progressivní kapela Godless Truth z Olomouce. Ta místní publiku, doufejme, potěší novinkami z připravovaného alba. Z Havířova dorazí parta Awrizis v čele s frontmanem Frodysem. A ta novou desku Dreadful Reflection zcela jistě ve svém setu představí. Třetím účinkujícím je jedna z nejdéle působících metalových kapel tuzemské scény, a to Tortharry z Hronova. Ti si zahráli například ze Sepulturou a jeden z jejích členů stál při zrodu deváté řadovky Sinister Species.

Po dlouhé době se do Valmezu vrátí kapela Greedhale z Českého Těšína. Z nedalekých Hranic dorazí gridn-thrashová parta Konfident a elektronikou šmrnclá grindová kapela Fastr. Z Nové paky uvidíme čistě grindové Histos a domácí scénu zastoupí hardcoroví Itai.

Vstupenky jsou k dostání osobně v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2019)