Prodej výhodných vstupenek na Valašský špalíček 2017 prodloužen

Prodej výhodných vstupenek na Valašský špalíček 2017 prodloužen

Předprodej cenově výhodných vstupenek na 35. ročník Folk-blues-beat festivalu Valašský špalíček je prodloužen do konce ledna 2017. Pořadatelé se tak rozhodli reagovat na zvýšený zájem o tradiční festival konaný ve valašskomeziříčském areálu zámku Žerotínů, který je především poctou kapelám a osobnostem bigbeatové dekády a významným projektům 70. let, poklonou hudbě, která znamenala životní postoj. Festival se uskuteční ve dnech 21. až 24. června 2017.

Připravovaný ročník, na němž zazní kainarovský projekt Město ER v podání Michala Prokopa, skupiny Framus Five a Karlovarského symfonického orchestru a vystoupí takové legendy jako skotská královna bluesového zpěvu Maggie Bell a britský „soulblueschedelický“ zpěvák Pete Brown, český rocker Vladimír Mišík s formacemi ČDG a ETC…, kapely Synkopy 61, Aktual, Energit, The Progress Organization či The Primitives Group a mnoho dalších, se uskuteční ve dnech 21. až 24. června 2017. „Díky skvělým ohlasům na předešlé ročníky Valašského špalíčku v retro stylu a potěšitelnému zájmu o vstupenky na připravovaný program, jsme se rozhodli vážným zájemcům o tuto hudbu dát jakýsi novoroční dárek - původně vánoční akci v předprodeji výhodných vstupenek prodloužíme až do 31. ledna 2017. Možnost zakoupit nejlevnější vstupenky na jedinečný Valašský špalíček 2017 tak má více fanoušků.,“ vysvětluje Ondřej Smolka, PR manager Kulturního zařízení. „Poté již ale neodvratně nastane ohlašované zvýšení vstupného jak dvoudenních, tak i třídenních festivalových vstupenek,“ upřesňuje situaci Smolka.

V předprodeji jsou navedeny vstupenky na jubilejní dvojkoncert kapel Mňága & Žďorp a Ciment - 30 let, který je naplánován na čtvrtek 22. června 2017, dvoudenní vstupenka na hlavní festivalový program v pátek 23. a v sobotu 24. června 2017 a třídenní vstupenka zahrnující vše výše zmíněné. „Ve fázi posledních příprav je již také úvodní koncert, na němž vystoupí irský hudebník a zpěvák Duke Special v projektu Under The Dark Cloth, který se uskuteční v kině Svět ve středu 21. června 2017 a na nějž budou k dostání, hlavně pro omezený počet míst, samostatné vstupenky,“ doplnil Smolka.

Vstupenky v předprodeji jsou k zakoupení v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz a oficiálních festivalových stránkách http://valasskyspalicek.kzvalmez.cz, kde je více informací o účinkujících a festivale.

 

(smo#2017)