Pogodová a Dolinová budou čarovat v kuchyni

Pogodová a Dolinová budou čarovat v kuchyni

Co se stane, když osud svede dvě zralé ženy, které se dlouhá léta nenávidí, do televizní kuchařské šou? To prozradí brilantní komedie kanadské autorky Carole Smith ve velkém sále Kulturního zařízení ve Valašském Meziříčí ve středu 20. listopadu od 19 hodin.

Kuchařky Dolly Biddleová a Isabel Lomaxová aneb Sandra Pogodová a Michaela Dolinová mají každá svou televizní kuchařskou show. Každá se orientuje na jinou kuchyni a příšerně na sebe žárlí. Doslova se nesnáší, a to je slabé slovo. Nejenom kvůli konkurenci i taky kvůli dávnému hříchu z mládí. A právě těmto dvěma rivalkám je nabídnuta nová společná show o vaření s názvem Čarodějky v kuchyni.

Urážky jsou pikantnější než připravované pokrmy, výpady ostřejší než chilli paprika, atmosféra hustější než bešamelová omáčka... Kdo koho utáhne na vařené nudli? Je špikovací jehla dobrá zbraň? Co "dobrého" si dámy naservírují? Společně s nimi se v představení pod režijní taktovkou Romana Štolpy objeví Vincent Navrátil, Ladislav Ondřej a Milan Duchek.

Vstupenky na Čarodějky v kuchyni jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2019)