Písničkář Jarek Nohavica zahraje ve Valmezu! Předprodej vstupenek startuje v pondělí 7. června

Písničkář Jarek Nohavica zahraje ve Valmezu! Předprodej vstupenek startuje v pondělí 7. června

Kulturní léto v režii Kulturního zařízení ve Valašském Meziříčí se rozjíždí na plné obrátky. Na pátek 23. července 2021 připravuje sólový recitál jednoho z našich nejznámějších písničkářů Jarka Nohavici. S kytarou a heligonkou sestavený program nabídne nejen známé písně, ale i skladby z aktuálního autorského alba Máma mi dala na krk klíč. Předprodej vstupenek startuje v pondělí 7. června úderem 9. hodiny.

Po dvou letech se opět rozezní park u zámku Kinských hudbou Jaromíra Nohavici. Ten jednoznačně patří mezi nejuznávanější a nejpopulárnější osobnosti na české hudební scéně. Jeho písně byly přeloženy do dalších jazyků a jsou na repertoáru mnoha evropských písničkářů. Koncerty bývají beznadějně vyprodané, ať už u nás v Česku nebo i v sousedním Polsku.

Fanouškové Jarka Nohavici si již určitě zvykli, že jeho koncerty jsou samé překvapení. Vždy jsou naprosto nově dramaturgicky sestavené a rozhodně je na co těšit. Na koncert do Valašského Meziříčí jej přijede doprovodit na akordeon a piano vynikající muzikant z Varšavy Robert Kusmierski a na perkuse a bicí Pavel Plánka z Plzně.

Vstupenky na meziříčský koncert Jarka Nohavici se začnou prodávat v pondělí 7. června 2021. Vstupenky jsou k dostání online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz a osobně v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí.

(smo#2021)