Peter Gregor provede Irákem v M-klubu

Peter Gregor provede Irákem v M-klubu

Ve Valašském Meziříčí pokračuje Cestovatelský podzim ve Valmezu a hned z kraje října zve na přednášku Petera Gregora, který se již několikrát vydal do kolébky civilizace, Iráku. Svá dobrodružství bude sdílet v M-klubu ve čtvrtek 4. října od 19 hodin. Vstupenky lze pořídit v předprodeji či přímo na místě.

Ve Valašském Meziříčí odstartoval v polovině září Cestovatelský podzim, který v průběhu tří měsíců nabídne řadu zajímavých přednášek, besed a promítání. Té nejbližší besedy se ujme slovenský cestovatel Peter Gregor, s nímž se budou moci návštěvníci vydat po stopách nejstarší civilizace na světě do Mezopotámie neboli dnešního Iráku. Ten je perlou historie, má památky slavnější než Egypt a i přes nestabilní bezpečnostní situaci je možné tuto zemi navštívit.

I v rámci této přednášky se mohou diváci zúčastnit soutěží o hodnotné ceny. Každý, kdo navštíví alespoň jednu přednášku z Cestovatelského podzimu má šanci vyhrát poukaz na nákup koloběžky Kostka a hamaku z rodinné Pacovské dílny v Ekvádoru. Během jednotlivých přednášek se navíc losuje z řad návštěvníků. Zde si šťastlivci odnesou značkové karimatky, mikiny, trika, nože a mnoho dalších cen.

Více informací o Cestovatelském podzimu ve Valmezu naleznete na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz v záložce M-klubu. Vstupenky můžete pořídit v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2018)