Naživo! Písničkářka Mucha a kapela Koně a Prase na korbě Tatry

Naživo! Písničkářka Mucha a kapela Koně a Prase na korbě Tatry

Snad prvním živým koncertem, v rámci uvolňování přijatých opatření pro kulturu, bude ve Valašském Meziříčí v pátek 29. května 2020 speciální vystoupení písničkářky Muchy, místní party Koně a prase a muzikanta Zajíčka. Tato jedinečná show se uskuteční na korbě Tatry na II. nádvoří zámku Žerotínů. Vstupenky na www.kzvalmez.cz.

Díky uvolňování vládních opatření a stanovení maximálního počtu tři sta osob na kulturních akcích, jež je povoleno od pondělí 25. května 2020, se meziříčská parta Koně a prase rozhodla uspořádat první po-koronavirovou párty ve Valmezu. K sobě si přizvala brněnskou písničkářku Muchu, která je známá svými femi-punkovými písněmi jako Chlapi sú kokoti, Ježíš, či Tos posrals. Mucha v M-klubu odehrála řadu koncertů, s kapelou i sólo, byla hlavním interpretem Majálesu v roce 2017 a velké ovace sklidil také nedávný dvojkoncert s kapelou Elektrick Mann, s níž nahrála píseň Dodávka.

Do Valašského Meziříčí si ji přizvala meziříčská kapela Koně a prase, která stojí za celým nápadem i samotnou organizací tohoto speciálního vystoupení. Na II. nádvoří zámku Žerotínů přistaví nákladní Tatru, na níž se veškerá hudební produkce uskuteční. Trojkoncert zahájí v úvodu, úderem 18. hodiny, muzikant Zajíček.

Vstupenky doporučujeme zakoupit online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz v předprodeji. Kapacita prostoru je omezená na 300 osob. Při návštěvě je nutno dodržovat stanovená hygienická pravidla.

(smo#2020)