Mňága a Žďorp živě z meziříčského Amfiteátru

Mňága a Žďorp živě z meziříčského Amfiteátru

Kapela Mňága a Žďorp míří se svým živým streamem do meziříčského Amfiteátru. Koncert, jež bude přístupný také omezenému počtu návštěvníků, se uskuteční v sobotu 30. května 2020 od 20.30 hodin. Na koncert naváže projekce filmu Mňága:Happyend. Vstupenky v prodeji.

Po koncertech ze zkušebny, ze střechy hotelu Apollo a z prostředí hospůdky Přístav je venkovní prostranství Amfiteátru další zastávkou místní party Mňága a Žďorp ve Valmezu v rámci jejich živých streamů. Ty pravidelně každou sobotu, od soboty 21. března, vysílali směrem ke svým fanouškům. „Máme radost! Poslední květnovou sobotu odehrajeme náš závěrečný stream, což bude zároveň první koncert po korona pauze, venku a před obecenstvem,“ těší se na koncert frontman kapely Petr Fiala. Koncert bude přístupný omezenému počtu návštěvníků, a to do dovršení kapacity povolené Ministerstvem zdravotnictví ČR. „Zahrajeme plnotučný Best of koncert, po jehož skončení, okolo 22. hodiny, promítneme, když už teda budeme v kině, film Mňága:Happyend,“ dodává Petr Fiala.

Vstupenky na Very spešl koncert Best of 2! jsou k dostání online na www.kzvalmez.cz (preferovaná varianta) a také osobně v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí.

(smo#2020)