MIG 21 odstartuje v říjnu HURÁ! tour

MIG 21 odstartuje v říjnu HURÁ! tour

Kapela MIG 21 připravila nové koncertní turné HURÁ! tour. Podobně jako v loňském roce bude série koncertů rozložena do dvou částí. V rámci té podzimní zavítá kapela v čele s Jiřím Macháčkem také do Valašského Meziříčí. Ve velkém sále Kulturního zařízení zahrají v sobotu 13. října. Vstupenky jsou v předprodeji.

Až do počátku prosince odehraje kapela MIG 21 téměř dvacet koncertů ve třinácti českých a moravských městech, včetně Prahy, Brna a Ostravy, podzimní šňůru zakončí 1. prosince koncert v plzeňském klubu DEPO. Druhá část HURÁ! tour se poté uskuteční na jaře roku 2019.

Titul nové tour dala singlová novinka kapely s názvem Hurá! „Hurá je pro nás vyjádřením jakéhosi nečekaného, překvapivého štěstí,“ říkají členové kapely MIG 21 k volbě letošní vlajkové lodi celého turné. V září rovněž vznikne videoklip k písničce Hurá!, která má již podobu rozhlasového singlu. Režie se ujme David Ondříček, který před sedmnácti lety točil klip k singlu Snadné je žít.

Vstupenky na valašskomeziříčský koncert kapely MIG 21 jsou k dostání v klasickém předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2018)