Meziříčský Open Mic přivítá Ptakustika

Meziříčský Open Mic přivítá Ptakustika

Další oblíbený večer odvážných muzikantů, kteří se nebojí, třeba i poprvé, stanout před publikem a představit svou tvorbu alias Open Mic se připravuje v meziříčském M-klubu. Hostem tohoto jarního vydání bude výborný muzikant Ptakustik a skvělá várka známých i neznámých hudebníků Mira Šulák, Paťa Beránek či Pokustone. Open Mic IX startuje v sobotu 25. března ve 20 hodin.

Meziříčský Open Mic se u návštěvníků těší stále větší oblibě a tak netrvalo dlouho a hned po únorovém narozeninovém večeru s Lucií Redlovou se zadalo přípravám na březnový večer, jehož anonce se bohužel nestihla do měsíčních materiálů. Speciálním hostem tentokrát bude Tomáš Ptáček alias Ptakustik. Folkař s duší punkera.

Vedle něj vstane na m-klubáckém pódiu nejen domácímu publiku známý hudebník Mira Šulák, který prorazil s formací Fred Madison, z té na večeru zazní skladby v akustické verzi. Druhou polovinu vystoupení se pak bude věnovat novému projektu s názvem Gazpolinski, z nějž představí tvorbu s českými texty. Druhým pánem na holení bude výborný kytarista Paťa Beránek a s otevřenou náručí přivítáme navrátivší se hukvaldskou dvojici Pokustone. A pokud zbude prostor, dočkáme se hudební vsuvky také od Open Mastera Honzy Hlucháně.

Rozhodně je na co se těšit a tak jsou vstupenky k dostání také v předprodeji na klasických předprodejových místech a adresách.

 

(smo#2017)