Listolet pokřtí novou desku v M-klubu

Listolet pokřtí novou desku v M-klubu

Do Valašského Meziříčí míří brněnské uskupení Listolet. To po čtyřleté hudební odmlce vydává nové album Pětiminutový tulák a speciálně jej pokřtí také ve sklepení M-klubu v pátek 8. března. Hostem koncertu bude Lucie Redlová s Garde. Začátek je ve 20 hodin.

Listolet opustil své kotviště v Brně a rozlétl se po celé Moravě. Někteří z jeho členů se usídlili v okolí Valmezu, a není proto překvapením, že se novou desku Pětiminutový tulák rozhodli pokřtít také ve valašskomeziřícském M-klubu. Deska vychází v únoru a dorazí tedy do M-klubu velice čerstvá. Listolet se vrací k pravidelnému koncertování po dvouleté pauze, během které vzniklo mnoho nového repertoáru. Své síly ten večer spojí se starou známou, se kterou se potkali na nejednom pódiu, Lucií Redlovou. Tato hrdě valašská písničkářka, jejíž věhlas dalece přesahuje hranice Východní Moravy, vystoupí se svou kapelou Garde.

První vlaštovkou z připravovaného alba je svérázný love song Kocour spí, který listoletci vydali v lednu.  Po boku Tomáše Háčka v písni hostuje zpěvačka Lucie Páchová, kterou můžete znát z jejích autorských experimentálních a etnojazzových projektů Talaqpo a Paliome.

Vstupenky v předprodeji jsou k dostání osobně v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2019)