Kulturní léto ve Valmezu zpestří Petra Janů

Kulturní léto ve Valmezu zpestří Petra Janů

Do Valašského Meziříčí se na konci srpna vrátí jedna z legend tuzemské poprockové scény Petra Janů za doprovdu skupiny Amsterdam. Divákům v Amfiteátru naservíruje výběr největších rockových hitů, oblíbené písně i novinky z posledního alba Blázni. Vstupenky jsou k prodeji už nyní v klasických předprodejích.

Kulturní léto ve Valmezu je letos nabité multižánrovými akcemi a jeho program se neustále vyvíjí. Nejžhavější novinkou je koncert zpěvačky Petry Janů s její skupinou Amsterdam. Interpretka hitů jako Exploduj!, Jedeme dál, To máme mládež nebo Moje malá premiéra se vrací potěšit fanoušky na Valašsku. V průběhu večera v příjemném prostředí Amfiteátru v parku zámku Kinských zazní ti největší a nejznámější hity napříč její hudební kariérou. Chybět ale nebudou ani novinkové skladby z prozatím posledního alba Blázni. Na pódiu Petru Janů doprovodí ostřílení rockeři Pavel Lochman (klávesy + zpěv), Roman Štefl (baskytara), Miloš Švec (elektrická kytara) a Tomáš Marek (bicí). 

Koncert je zpoplatněn. Vstupenky jsou k dostání v klasických předprodejích v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2020)