Kristína, Horkýže slíže i Midi lidi zavítají do Kázetka

Kristína, Horkýže slíže i Midi lidi zavítají do Kázetka

První měsíce nového roku budou v Kulturním zařízení města Valašského Meziříčí ve znamení velkých akcí. V měsíci únoru zde zavítá v rámci svého turné kapela Škwor a zábavný pořad Partička. Na začátku března pak dorazí slovenští rebelové Horkýže Slíže, Midi Lidi a následně jejich krajanka, zpěvačka Kristína i s kapelou. Vstupenky na tyto akce jsou již nyní k dostání v předprodeji.

Po klidnějším startu nového roku bude kulturní sezóna ve Valašském Meziříčí pokračovat na plné obrátky hned v únoru. Populární úderka Škwor představí v sobotu 18. února skladby z nejnovějšího alba Hledání identity v rámci stejnojmenného jarního turné. A do velkého sálu Kulturního zařízení nepřijede sama. O support se postará electronica-nu-metalová kapela Ultima. O dva dny později, v pondělí 20. února, se uskuteční akce z úplně jiného soudku. Vrátí se zde totiž zábavná improvizační show Partička v čele s Richardem Genzerem a Michalem Suchánkem. Fanoušci tohoto oblíbeného televizního pořadu by si neměli nechat ujít jedinečnou příležitost vidět, jak si konečně někdo dělá srandu ze Suchoše a Geni, konkrétně tedy jejich kolegové Igor Chmela, Ondřej Sokol a Daniel Dangl.

Březen bude v nastoleném tempu pokračovat. Hned první sobotu 4. března totiž hlásí návrat nitranská kapela Horkýže slíže, kteří v roce 2017 oslaví čtvrt století své existence, za které si na Slovensku i v Česku vybudovali velice solidní pozici a vyprodávají koncerty ve všech koutech obou republik. Kromě toho plánují na podzim vydání nového alba a na jaře nový singl s videoklipem. Naopak novou desku s názvem Give Masterpiece a chance! Již má vydanou kapela Midi Lidi v čele s Petrem Markem. Představí ji samozřejmě také ve Valašském Meziříčí, a to v rámci festivalu amatérských divadel Malé jevištní formy v sobotu 18. března. Na nichž Petr Marek společně s partou Lahor/Soundsystem pravidelně vystupuje. K závěru měsíce pak na stejném místě zazpívá jejich krajanka, zpěvačka Kristína. V úterý 21. března ji ve velkém sále doprovodí její kapela a zazní jak známé a populární hity jako Horehronie, Při oltári či Vsieti ťa mám, tak hlavně novější písně.

Vstupenky jsou v předprodeji k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2017)