Komedie Single Marka Baroše premiérově v M-klubu

Komedie Single Marka Baroše premiérově v M-klubu

Po několika odehraných představení mimo Valašské Meziříčí se dočkají představení Single také místní diváci. Premiéru bude mít divadelní komedie Marka Baroše na domácí scéně v M-klubu, a to ve čtvrtek 8. prosince od 19 hodin. Vstup je zdarma.

“Alkohol, sex a rock´n´roll v budoucnosti, aneb v roce 2050 bude žít většina pozemšťanů v partnerství s „robotem“”. Tímto sloganem poutá Single na svá představení. Divadelní komedie Single byla původně uváděna jako scénické čtení. Je tedy dost možné, že může někomu přijít název povědomý. Postupem času se ale scénické čtení vypilovalo do hrané komedie, v níž excelují meziříčtí herci Petra Přikrylová, Franta Baláš, Zdravee a Iv Karolová.

A o čem Single pojednává? Do napohled spokojené domácnosti vstupuje další android a zařazuje se do milostného cyborg trojúhelníku. Hra se zamýšlí nejen nad právy robotů a programů na rovnoprávnost, což zítřek společně s novými umělými partnery přináší, ale i svobodou člověka jako takového, stále víc a víc svíraného novými technologiemi. 

Délka hry je 45 minut a vstup je zdarma.