Kapela MIG 21 vyjíždí na podzimní turné

Kapela MIG 21 vyjíždí na podzimní turné

Hudební a striptérská skupina Mig 21 vyráží na dlouho plánované podzimní turné. Jednou z prvních zastávek bude Valašské Meziříčí, kde fanoušky potěší v pátek 15. října ve velkém sále Kázetka. Kapela zároveň připravuje vydání nové desky Džus noci, kterou na turné také představí. Vstupenky jsou v prodeji na klasických místech.

Skupina Mig 21, která sama sebe nazývá jako "chlapecká, taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5-Smíchova", chystá po sedmi letech nové studiové album “Džus noci”. V pořadí již pátá řadová deska, z nichž všechny dosud dosáhly minimálně platinového ocenění, bude obsahovat 12 skladeb.

Právě vydání zmiňované placky předznamená turné, které začne na začátku října ve Svitavách. Třetí zastávkou pak bude koncert ve Valašském Meziříčí, kde se fanoušci mohou těšit jak na osvědčené hity, tak i písně ze zmiňované desky. Z těch již mohou znát například skladby Svoboda není levná věc, Hurá, Hyjé!, Hej kámo nebo Těsně vedle sebe. Mig 21 slibují pestrobarevné album s řadou hostů a autorskými písněmi Jiřího Macháčka s hudbou Tomáše Poláka. Valmez tak opět čeká nadupaná show.

Vstupenky jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kázetka www.kzvalmez.cz.

(smo#2021)