Jubilejní ročník festivalu Valmez láká na Redlovou a křty nových alb

Jubilejní ročník festivalu Valmez láká na Redlovou a křty nových alb

Desátý ročník hudebního festivalu Valmez 2022 láká na koncerty známých i nově vznikajících kapela a písničkářů. Přivítá Lucii Redlovou, kapely Beton, Mr. Moustache, Facan a další. V průběhu večera se budou křtít nová alba, bude se soutěžit a chybět nebude ani Welcome Drink. Vše se uskuteční v meziříčském Kázetku v sobotu 15. října od 16 hodin.

Line up jubilejního ročníku multižánrového hudebního festivalu Valmez 2022 je nabitý od začátku až do konce. Opět se mohou návštěvníci těšit na dvě hudební scény. Kapely tvrdšího ražení rozburácí M-klub a na folkovém, písničkářském a popovějším proudu se ponese scéna ve velkém sále Kázetka. Všichni umělci pocházejí z Valašského Meziříčí nebo s ním mají velice úzké vazby

Návštěvníci se mohou u vstupu těšit na Welcome drink a každý příchozí bude zařazen do slosování, kde hlavní cenou je Zlatá vstupenka na koncerty do M-klubu do konce roku 2022. Součástí festivalu bude také stánek s prodejem CD vystupujících. A kdo všechno v Kázetku zahraje?

Písničkářku Lucii Redlovou doprovodí kapela Garde, dále zahrají Facan, Black Adder, Itai a Rosie Wade & Jam Club. Kapely Mr. Moustache, Houby a písničkář Jan Hlucháň budou na Valmezu křtít ještě horké placky. Pod značkou made In ZUŠ si zahrají nováčci The Wasteland. A o afterparty se postarají Djs Space-T, Éff a Puclik.

Vstupenky lze pořídit v předprodeji nebo na místě. Předprodej je na stránkách Kázetka www.kzvalmez.cz nebo osobně v Turistickém informačním centru ve Valmezu.

(smo#2022)