Jiří Korn uvede vokální seskupení 4TET

Jiří Korn uvede vokální seskupení 4TET

Již sedmnáct let udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady vokální seskupení 4TET v čele s Jiřím Kornem. Podmanit si přijedou pánové také Valašské Meziříčí, a to v pátek 20. srpna 2021 od 20:00. Vstupenky jsou k dostání také v předprodeji.

Gentlemani v cylindrech připravili opět originální podívanou. Verze V., kterou se 4TETem připravil stejný tým jako verze předešlé, je scénicky a obsahově úplně jiná. Co ale zůstalo, je umělecky plnohodnotný, precizní, a přitom osobitý projev vokálního seskupení, který se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna.

Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké až „taneční“ výkony některých aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným.

Vstupenky na meziříčský koncert 4TETU jsou k dostání v kamenném předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2021)