Jedinečný Ondřej Sokol ve vlastní one man show

Jedinečný Ondřej Sokol ve vlastní one man show

Pohled do svého soukromí a také soukromí některých kolegů otevírá Ondřej Sokol ve svém představení Celebrity, s nímž přijede také do Valašského Meziříčí. Ve velkém sále se na něj mohou milovníci stand-up comedy těšit ve středu 10. dubna od 19 hodin.

Televizním a filmovým divákům známý herec, bavič a režisér v jedné osobě, Ondřej Sokol, si před pěti lety sám napsal a zrežíroval autorský projekt, jenž nazval Celebrity. Domáckou půdou projektu je pražské divadlo Studio DVA, ale nyní se na něj mohou těšit také diváci ve Valašském Meziříčí. Ondřej Sokol má velké štěstí v tom, že má osobnost, která zaujme, humor, který pobaví a charisma, jež z pódia chrlí tryskem. 

Sokol, známý také z pořadu Partička, si dal za cíl návštěvníkům představit stand-up v takové podobě, v jaké se známá v Americe. Tam také mají tyto komické výstupy dlouho tradici. U nás je nejznámější například pořad Na stojáka či Underground comedy. A proč zrovna název Celebrity? Ondřej Sokol sází na zvědavost návštěvníků zjistit pikantnosti z jejich světa. Do toho můžeme díky autorovi také nahlédnout. Ten si však některé historky poupravil tak, aby nebylo zcela jasné, o kom je řeč. Diváci nepřijdou ani o příběhy ze života samotného Sokola, které ve výsledku předčí ty ostatní co do neuvěřitelnosti a vtipu.

Vstupenky zakoupíte osobně v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2019)