James Harries na svém prvním vánočním turné představí skladby z filmu Přání Ježíškovi

James Harries na svém prvním vánočním turné představí skladby z filmu Přání Ježíškovi

Oblíbený britský písničkář James Harries se vrací do Valašského Meziříčí. Zcela poprvé s vánočním turné a také poprvé s kapelou po boku. Své nejznámější hity i skladby, které složil pro nový český film Přání Ježíškovi zahraje a zazpívá ve velkém sále Kázetka v neděli 12. prosince od 19.30 hodin. Vstupenky již v předprodeji.

James Harries byl ve Valmezu již několikrát, ať už na Malé scéně za oponou, či na Valašském špalíčku. Ale až nyní jej mají fanoušci šanci slyšet za doprovodu celé kapely. Tento oblíbený britský písničkář žijící v Čechách je znám díky hitů Superstition, Salvation či Lights, které servírují rádia a jež se držely na prvních příčkách hitparád. Aktuálnı́ singl Slow Mover nenı́ výjimkou. Nynı́ však přicházı́ James s vánočnı́m repertoárem, který složil k filmu Přání Ježíškovi.

Na historicky prvním vánočním turné písničkáře zazní nejen nejsilnější skladby, ale tématicky představı́ i vánočnı́ písně z filmu. Česko-britská koleda, vánočnı́ rock'n'roll, swingovka, rolničky a samozřejmě James plný emocı́, jak ho fanoušci znajı́ ať sólově nebo s kapelou, která energicky vystihuje zvuk Jamesových hitů na živo.

Vstupenky na koncert jsou již nyní k dostání v klasických předprodejích v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kázetka www.kzvalmez.cz. K zakoupení budou také na místě. Při návštěvě prosíme o dodržování platných opatření stanovených Ministerstvem zdravotnictví.

(smo#2021)