Jakub Ondra, jehož písně jsou prozatím známější, než jeho jméno zahraje v meziříčském M-klubu

Jakub Ondra, jehož písně jsou prozatím známější, než jeho jméno zahraje v meziříčském M-klubu

Mladý talentovaný písničkář Jakub Ondra přijede poprvé zahrát do Valašského Meziříčí. Fanoušci a fanynky se tak v pátek 25. listopadu mohou těšit na hity jako Malý princ či On the Menu v živém podání. O support koncertu se postará duo domácích muzikantů Jan Hlucháň a Patrik Bernátek. Začátek je ve 20 hodin.

Objev lovců talentů a jednadvacetiletý talentovaný český písničkář Jakub Ondra se poprvé na české hudební scéně objevil kolem roku 2013, a i když jeho jméno není příliš známé, tak písně jako Malý princ či On the Menu pozná téměř každý. Ten první si vybrala Linka bezpečí ke svému dvacetiletému výročí a druhý zmiňovaný zase DM drogerie do své reklamní kampaně a rádiovým éterem proudí neustále a nejen tím tuzemským. Dokázal totiž zaujmout celé Německo. S produkcí hitu On the Menu mu pomohl německý DJ Vitali Zestovskih, který si Ondry všiml při jednom z pouličních a přijal jej do svého hvězdného týmu. Poté následovala exkluzivní smlouva s německým vydavatelstvím Sony Music. Písnička je sama o sobě romantickým, snovým příběhem pouličního umělce, který byl objeven na koncertě a skončil jako mezinárodní umělec. Natáčení debutového alba je v plném proudu a na prodejních pultech by se mohlo objevit někdy ze začátku příštího roku. Dříve ale však fanoušci mohou těšit na nový videoklip, který by se měl objevit co nevidět.

Vstupenky na koncert Jakuba Ondry ve Valašském Meziříčí jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2016)