Hudební recitál Michala Horáčka přesunut do sálu KZ

Hudební recitál Michala Horáčka přesunut do sálu KZ

Kvůli nepříznivému počasí jsme nuceni přesunout hudební recitál MICHALA HORÁČKA s názvem Mezi námi DO VELKÉHO SÁLU KULTURNÍHO ZAŘÍZENÍ, který se uskuteční již zítra tj. ve čtvrtek 15. května od osmé hodiny večerní. Vstupenky jsou stále k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí.

Fanoušci tohoto významného českého textaře a producenta se mohou těšit na jedno z nejžádanějších představení letošního roku. Každé je originálem, neboť nabízí jiné písně a odlišná zamyšlení o nadčasových i právě aktuálních tématech s písněmi, jež budou interpretovat talentovaní umělci a šansoniéři Ondřej Ruml, Lenka Nová a František Segrado. O hudební doprovod se postará Kvartet Mateje Benka.

Celý recitál je koncipován jako improvizované posezení u vína a rozdělen do tří částí, kdy se průvodní slova odehrávají formou předscén. Jednotlivé části uvedou dlouholetou spolupráci se skladatelem Petrem Hapkou, úspěšný recitál Kudykam a prozatím poslední ucelený autorský projekt Český kalendář, který se zrodil před pár lety uveřejněním zhruba tisíce textů Michala Horáčka na internetu.

(smo#2014)