Helena Vondráčková se vrací do Valašského Meziříčí! Dlouhou nocí odstartuje léto 2019

Helena Vondráčková se vrací do Valašského Meziříčí! Dlouhou nocí odstartuje léto 2019

V rámci právě probíhajícího turné Helena Dlouhá noc Live se do amfiteátru ve Valašském Meziříčí vrací legenda české pop music Helena Vondráčková. Její koncert se zde uskuteční v neděli 30. června od 19 hodin.

Populární česká zpěvačka, držitelka Zlatého slavíka a mnoha dalších ocenění, Helena Vondráčková, se vrací do Amfiteátru. Stálice éteru tuzemských rádií vyjíždí na letní turné Dlouhá noc Live po českých městech a nevynechá ani Valašské Meziříčí. Fanoušci se tak mohou těšit na známé písně.

„Ve Valašském Meziříčí jsem si loni v létě koncert moc užila, byla tam vynikající atmosféra. A proto jsem se rozhodla do tohoto krásného města vrátit. A to hned na startu prázdnin,“ řekla Helena Vondráčková. „Přivezu opět své největší hity, mezi kterými nebude chybět ani Dlouhá noc, kterou tak odstartujeme letní prázdniny,“ dodala.

Jako hosty přiveze na Valašsko zpěvačku Šárku Rezkovou, interpretku slavného hitu Borůvková a taneční soubor Tap Academy Prague, který vede mistr světa ve stepu Tomáš Slavíček.

Vstupenky na koncert mohou zájemci sehnat v síti Ticketportal, v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách www.kzvalmez.cz.

 

https://www.ticketportal.cz/event/Helena-Vondrackova-Helena-Dlouha-noc-live?idp=1338524