Chytlavé heavy blues kapely Dirty Deep opět na Malé scéně

Chytlavé heavy blues kapely Dirty Deep opět na Malé scéně

Jedno z největších překvapení prvního ročníku Podzimních jazz & bluesových dnů bylo jistě francouzské trio Dirty Deep v čele s Victorem Sbrovazzorem. Příležitost zažít jejich energií nabitý koncert je možné i letos, neb se na Malou scénu za oponou vrací v neděli 17. listopadu 2019. Koncert začne o půl osmé večerní a vstupenky je možno pořídit také v předprodeji.

Dobré a kvalitní věci je třeba užívat si co nejčastěji. To se týká také hudby. Kdo si v loňském roce pořídil desku francouzského souboru Dirty Deep na jejich koncertě ve Valašském Meziříčí, ten si jejich kvality mohl užívat i v průběhu roku. Ti, co ale zaváhali, je mají znova slyšet naživo v rámci letošních Podzimních jazz & bluesových dnů. Bluesové trio ve složení zpěvák, harmonikář a kytarista Victor Sbrovazzor společně s Goeffroym Sourpem, talentovaným bubeníkem z hiphopové kapely Art District, a nově i s basistou Adamem Lanfreyem totiž přítomné uchvátilo natolik, že jejich návrat na Malou scénu je samozřejmostí. Výsledkem jejich spolupráce je velmi autentická, neopakovatelná, výbušná bluesová show.

Dirty Deep hrají chytlavé heavy blues ovlivněné folkem i rockem. Původně jednočlenný projekt Victora Sbrovazzora vznikl v roce 2010. Od té doby cestuje po turné celou Evropou, aby šířil svou hudební víru. Svou muziku vnímá jako životní styl. Rytmus bicích, bublání basy, nabroušená kytara, tóny harmoniky a zpěv jako určitý způsob vykoupení.

Vstupenky na koncert Dirty Deep jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2019)