Máte vstupenky a nevíte, co s nimi?

Máte vstupenky a nevíte, co s nimi?

Vstupenky na neuskutečněné akce je možno vracet v Turistickém informačním centru do posledního června. Jedná se také o vstupenky zakoupené na zrušené promítání kina Valmez. Tuto možnost mají taktéž držitelé vstupenek na přesunuté koncerty, a to v případě, že jim nové datum akce nevyhovuje. Pokud máte zájem podpořit naši činnost, je možné si vstupenku ponechat a vstupné vnímat jako dar místní kultuře. Částky za e-vstupenky, na zrušené akce, pořízené online, byly vráceny na účty, z nichž byly placeny. Pokud se tak nestalo, neváhejte kontaktovat pracovnice informačního centra.

Za poslední dva měsíce kulturního půstu byla zrušena celá řada plánovaných akcí. Některé z nich bylo nutné zcela zrušit – pohádky v rámci Předplatného Sedmikráska, Taneční odpoledne s dechovkou, koncerty kapel Ty Syčáci, ČAD, Death-Grind-Core Session vol. VIII, či představení Divadla Schod. Avšak mnoho z nich jsme, po jednání s umělci, přesunuli na nové termíny. Všechny aktuality naleznete na našich stránkách www.kzvalmez.cz.

Nové datum se nám podařilo vyjednat u bláznivé komedie Dva nahatý chlapi s Martinem Zounarem a Martinem Krausem. Ta by se měla uskutečnit na konci září. V tomto měsíci bychom se měli dočkat také diashow Jiřího Kolbaby v kině Valmez. Na říjen je přesunutý koncert písničkáře Pokáče, jež jsme rovnou přesunuli z M-klubu do velkého sálu. Poletíme? přiletí do M-klubu v listopadu, kapela Vltava dopluje v březnu a pánové z MIG 21 dosviští v dubnu 2021. Zakoupené vstupenky jsou v platnosti na nová zveřejněná data.

Změn dostály také sezónní předplatné. Dvě jarní pohádky z Předplatného Sedmikráska, Obušku z pytle ven a O Honzovi, jsou zrušeny. Držitelé abonentek mohou navštívit Turistické informační centrum, kde jim bude vráceno 50 % z ceny abonentky. Poslední představení Divadelního předplatného 2019/20 Chlap na zabití se odehraje 1. února 2021. Na nový termín platí jak abonentky, tak i zakoupené vstupenky. V rámci Koncertního předplatného 2019/20 vyjedou abonenti na plánovaný koncert Janáčkovy filharmonie Ostrava do Beskydského divadla v Novém Jičíně 2. prosince 2020. Stále hledáme vhodný termín na náhradu koncertu Ostrava Brass Quintet a duo Irena Chřibková a Jan Adamus zahrnujeme do nové sezóny.

V případě jakýchkoli nejasností nás kontaktujte, jsme tady pro vás a rádi vám pomůžeme a poradíme. Navíc sledujte naše stránky www.kzvalmez.cz a sociální sítě, kde se dozvíte veškeré informace.