Zima je tady a s ní závěrečný metalový koncert v M-klubu

Zima je tady a s ní závěrečný metalový koncert v M-klubu

Nové skladby, mnoho hostů i benefiční tombola. To čeká fanoušky na závěrečném koncertě turné Winter is Coming kapel Awrizis a Arch of Hell v pátek 22. prosince v meziříčském M-klubu. Od devatenácti hodin zde zahrají také místní party Black Adder, Harom a Secrets of Separation.

Do konce roku zbývá už jen několik dní. A jedny z posledních můžete strávit v meziříčském M-klubu. Dva dny před Štědrým dnem dostanou dřívější nadílku fanoušci metalu. Známá kapela Awrizis, pro níž je Valmez srdcovou záležitostí, nespoutaným zlem i nekončíčí párty totiž obráží kluby v rámci Winter Is Coming Tour a na poslední koncert této šňůry přiveze řadu hostů a hlavně poprvé představí nový materiál z připravované desky, která by měla vyjít zkraje příštího roku.

S reedicí debutové desky One Day vyrazila na turné sedmičlenná brněnská parta Arch of Hell, jež je známá pro svou kombinaci melodického dechu a symphonicu a určitě se najde místo pro nějaký nový bonusový materiál. Koncert doplní místní legendy Black Adder, speciálně zahrají Harom a chybět nebudou ani kluci ze Secrets of Separation, kteří si tak vynahradí podzimní zrušený koncert.

Zajímavostí turné je určitě benefiční tombola, jež provází celé zimní turné a jejíž výtěžek bude věnován na podporu péče o malého Adámka, který se dostal do kómatu. Vstupenky na koncert jsou k dostání také v předprodeji na klasických místech.

(smo#2017)