Zámecký ples ve Valmezu nabízí spoustu doprovodných programů

Zámecký ples ve Valmezu nabízí spoustu doprovodných programů

Tradiční Zámecký ples ve Valašském Meziříčí se ve všech prostorách Kulturního zařízení uskuteční v pátek 10. února. Kromě skvělé doprovodných kapel Marathon Band a Zbyňka Ternera zde s tanečními čísly vystoupí zpěvačka Anna K., o předtančení se postará Tancklub ze Vsetína a po půlnoci se návštěvníci mohou těšit na žhavé Pole Dance číslo. Chybět samozřejmě nebude ani bohatá tombola či barmanská show. Začátek plesu je ve 20 hodin.

V letošním roce slaví Zámecký ples půlkulatiny, přesně patnácté výročí. A jako v minulých letech nabízí jeho účastníkům celou řadu doprovodných programů. Po vystoupení různých populárních umělců českého hudebního nebe se poprvé vydává do vod taneční soutěže Stardance, jehož posledního ročníku se zúčastnila také zpěvačka Anna K. S tanečním partnerem Markem Hrstkou si ve Valmezu střihnou dva taneční party a návštěvníci plesu se mohou těšit i na taneční školu, oblíbené a zábavné vystoupení, pod Hrstkovým vedením. V hlavním sále bude hrát známá kapela Marathon Band, v divadelní kavárně se swingových a světových melodií chopí Zbyněk Terner a prostory M-klubu budou patřit osmdesátkám a devadesátkám v podání DJ Libora.

Samozřejmostí bude bohatá tombola, ve které se bude hrát kromě vstupenek na kulturní akce a jiné věcné dary také o tři hlavní ceny, a to iPhone 5C, Tablet Lenovo a čtečku knih PocketBook. Již při vstupu bude příchozím nabídnut welcome drink. V průběhu bálu se budou moci pokochat barmanskou show, míchané drinky poté budou také na baru a něčeho k zakousnutí bude na výběr z rozmanitého rautu. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji a budou také na místě.

(smo#2017)