Zámecký ples přilákal návštěvníky napříč generacemi

Zámecký ples přilákal návštěvníky napříč generacemi

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí pořádalo v sobotu 2. února již sedmnáctý ročník Zámeckého plesu. Pro návštěvníky všech generací byl připraven zajímavý doprovodný program, vystoupení Heleny Zeťové, fotokoutek i bohatá tombola.

Tradiční reprezentativní ples Kulturního zařízení se uskutečnil již posedmnácté. Do posledního místa byly vyprodány prostory velkého sálu, kde nakonec místo kapely Marathon Band, jež se těsně před konáním plesu ze zdravotních důvodů omluvila, zahrál Breeze Band Jiřího Suchého z Brna, Divadelní kavárny, kde k tanci hrála Frenštátská cimbálová muzika Radegast a M-klubu, kde to rozjelo seskupení T4F & Marco Campos.

Hlavní hvězdou doprovodných programů byla tentokrát rožnovská rodačka, zpěvačka Helena Zeťová. V rámci svého půlhodinového vystoupení představila nejnovější autorské i z rádiového éteru známé skladby. A i přes avizované nachlazení dokázala, že patří mezi špičkové zpěvačky naší hudební scény.

O předtančení se postaralo Taneční studio Linie a v průběhu plesu vystoupila Taneční škola Aneri oddíl seniorky. Ty si přichystaly dvě vtipné taneční scény, při nichž mimo jiné zavzpomínaly na Spartakiádu. V M-klubu byly nabízeny speciality Zámecké kuchyně a nechyběla ani bohatá tombola s postupem do slosování o hlavní ceny. V průběhu celého večera mohli návštěvníci využít nabídku fotokoutku a se svými drahými polovičkami či partou přátel si odnést vzpomínku v podobě originální fotografie.

Poděkování patří Rodinnému, komunitnímu a vzdělávacímu centru Emcéčko a všem, co se na přípravě a konání Zámeckého plesu podíleli.

(smo#2019)