Začíná předprodej na meziříčský Majáles 2016

Začíná předprodej na meziříčský Majáles 2016

M-klub ve Valašském Meziříčí finišuje přípravy na pátý ročník festivalu Majáles 2016 a koncem ledna spouští také předprodej vstupenek. Kompletní seznam účinkujících ještě uzavřen není, ale již v tuto chvíli je známo jméno letošního headlinera, kterým bude sympatická akustická kapela Jelen.

Meziříčský Majáles zahájí i v tomto roce novou sezónu letních festivalů ve Valašském Meziříčí a po předchozím roce se mohou návštěvníci opět těšit na hlavní venkovní scénu, která své místo zaujme na II. Nádvoří zámku Žerotínů. Hlavní hvězdou pátého ročníku bude úspěšná kapela Jelen, při jejímž vyřčení si všichni jistě vybaví jejich nejznámější skladby Magdaléna či Co bylo dál?, ke které si přizvali slovenskou zpěvačku Janu Kirschner.

Kapela Jelen se i přes současný elektronický trend ve svých skladbách vrací k samotným kořenům hudby a přitom se nejedná o klasický folk. Sympaticky totiž dokáže skloubit pop s poezií a lidovostí a namíchat hudbu plnou energie a emocí, jejímž základem je vždy silná melodie, smysluplné texty a skvělá interpretace. To vše navíc na koncertech napumpují do přítomných posluchačů, kteří jejich nespoutané energii zcela podlehnou.

Předprodej vstupenek za studentskou cenu 150 Kč byl zahájen koncem ledna a jsou tak k dostání v klasickém předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

(smo#2016)