Z večerníčka na divadelní prkna aneb Krysáci přicházejí

Z večerníčka na divadelní prkna aneb Krysáci přicházejí

Hubert a Hodan, dva krysáci plus Eda, laboratorní potka a s nimi Ludvík, sádrový trpaslík. Nerozlučná parta z malého smetiště poblíž Vizovic míří za dětmi do Kulturního zařízení ve Valašském Meziříčí. Jenomže po cestě se Ludvíček ztratil a tak v sobotu 1. dubna od 16 hodin nastane nebezpečná pátrací akce! Svoláváme všechny děti a jejich rodiče na pomoc.

Letošní pohádkové předplatné Sedmikráska končí závěrečným čtvrtým představením pro děti. Po Malé čarodějnici, kamarádech Jů a Hele a Šípkové Růžence přicházejí do velkého sálu Kulturního zařízení ve Valašském Meziříčí známí  krysáci Hubert a Hodan, kteří společeně s laboratorním potkanem Edou z Prahy zažijí nevídané dobrodružství při hledání svého kamaráda, sádrového trpaslíka Ludvíka.

Nejdřív se všichni vypraví za moudrým a všeznalým pavoukem Pechem, který si z nich ovšem dělá jenom samá šprťouchlata a legrácky. Proputují celým smetištěm a musí se vypořádat s hladovým a trochu přihlouplým kocourem Brunem, s ospalou a popletenou můrou Agátou a s vychytralou zmijí Klotyldou, která si dělá zálusk na ubohého Edáčka. Skončí potkan v žaludku lstivé Klotyldy? A co Ludvík? Shledají se s ním ještě vůbec? Vrátí se všichni šťastně domů? To se dozvíte, když přijdete na pohádku Krysáci a ztracený Ludvík do meziříčského Kázetka.

Vstupenky jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

 

 

(smo#2017)