Vypsaná Fixa v M-klubu

Vypsaná Fixa v M-klubu

Kapela Vypsaná fixa se vrací do valašskomeziříčského M-klubu a opět slibuje skvělé songy, charisma všech členů a kapely, výborné texty a hlavně naprosto nezaměnitelnou energii. Koncert v legendárním sklepení se uskuteční v sobotu 23. března od dvaceti hodin.

Čtvrtstoletí od svého vzniku slaví v letošním roce a ve velkém oblíbená česká kapela Vypsaná fixa. Ale ještě než rozjede oficiální narozeninové turné, které odstartuje na podzim a vydá nový materiál na dlouhohrajícím disku, zastaví se chlapi s kapelou v meziříčském M-klubu.

Pardubická pop-punková skupina Vypsaná Fixa vznikla v roce 1994 a hraje v sestavě Michal Mareda (Márdi) – zpěv, kytara, Milan Kukulský (Mejla) – kytara, Daniel Oravec (Mejn) – baskytara, Petr Martínek (Pítrs) – bicí. Je proslulá svými surrealistickými texty, jejichž autorem je frontman skupiny Márdi. Kapela má svůj jasný vzor a to americkou rockovou kapelu Pixies. Vypsaná Fixa patří mezi nejvytěžovanější hosty různých festivalů, hraje ročně stovku koncertů po celé republice a vyjíždí i za hranice.

Vstupenky na koncert Vypsané Fixy v M-klubu jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz. A kdo váhá měl by si pohnout, neboť dvě třetiny vstupenek jsou již prodány.

(smo#2019)