Vynikající duo Barrett a Donohue zahraje na Malé scéně za oponou

Vynikající duo Barrett a Donohue zahraje na Malé scéně za oponou

Nefalšované neworleanské blues přivezou z Ameriky na Malou scénu za oponou v Kulturním zařízení města Valašského Meziříčí pánové Bill Barrett a Ryan Donohue ve sváteční pondělí 17. listopadu. Speciální koncert plný blues, jazzu a gospelu začne o půl osmé večer.

Hudební duo tvoří hráč na chromatickou harmoniku Bill Barrett a jeho kolega, geniální kytarista, baskytarista a zpěvák Ryan Donohue. Kalifornský virtuos a zpěvák Bill Barrett je světově uznávaným hráčem na harmoniku a v tomto ohledu patří mezi nejdokonalejší hráče vůbec. Ani jeden z muzikantů není v České republice nováčkem. Vystupovali zde již několikrát, jak se svými projekty, Barrett s kapelou Hazmat Modine a Donohue s Crazy Hambones, tak i dohromady. Ve svých skladbách se drží blues, které tvoří z větší části jejich repertoár. Návštěvníci Malé scény za oponou si ale budou moci vychutnat také prvky jazzu a gospelu a kombinace těchto žánrů.

Vstupenky na unikátní směs blues a jazzu jsou k dostání v klasickém předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo)