Víkend stráví návštěvníci Kulturního zařízení s Bohem

Víkend stráví návštěvníci Kulturního zařízení s Bohem

V Kulturním zařízení města Valašského Meziříčí pokračuje Divadelní předplatné, které v sobotu 7. listopadu nabídne autorskou hru herce Maria Kubce nazvanou Víkend s Bohem. Divadelní představení začne v 19 hodin a vstupenky v doprodeji jsou k dostání na klasických předprodejových místech.

Inscenace Víkend s Bohem je druhým představením z předplatného, jež nabízí Kulturní zařízení ve Valašském Meziříčí. Autorská hra je zamyšlením nad věcmi vážnými i nevážnými a o tom, co by se stalo, kdyby u nás zaklepal nečekaný návštěvník. Tato skvělá původní komedie byla poprvé uvedena začátkem roku 2014 a doposud sklízí samé skvělé ohlasy z řad diváků, kteří hru zhlédli. Její humor je kořeněný optimismem a nadějí, kterou tolik v dnešní době lidé potřebují. Pobavit se a načerpat novou inspiraci tak mají nyní možnost také diváci ve Valašském Meziříčí.

Vstupenky v doprodeji jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz. Poté také na místě před představením.

 

 

 

(smo#2015)