Velikonoční párty s finalistkou Superstar a vítězkou Hlasu

Velikonoční párty s finalistkou Superstar a vítězkou Hlasu

M-klub ve Valašském Meziříčí připravil na Bílou sobotu 26. Března Velikonoční párty se skupinou Black Souls finalistky Superstar Alžběty Kolečkářové, kapelou LoGarytmy vítězky soutěže Hlas Česko-Slovenska a znovuzrozenými Bugaboo z Přerova. Začátek je ve 20 hodin a vstupenky jsou k dostání v předprodeji.

Pořádnou jízdu s třemi skvělými kapelami připravuje M-klub ve Valašském Meziříčí na předvelikonoční Bílou sobotu. Poprvé zde pozvali finalistku Česko-Slovenské Superstar Alžbětu Kolečkářovou, která znělým hlasem doprovodí svou pražskou kapelu Black Souls. „Než jsem se ukázala v televizi, nikdo snad ani netušil, jakého daru od Boha si cením opravdu nejvíc. Hudba, zpěv, mít možnost sdílet s lidmi tímto způsobem sebe samou a podílet se na mrazivých momentech. To je moje největší láska, díky Bohu,“ přibližuje svou lásku k hudbě Alžběta Kolečkářová. Kapela má v srdcích hlavně reggae, které se znatelně promítá do její hudby experimentující s tóny soulu, blues a rocku.

Druhým účinkujícím večera bude rocková kapela LoGaryrtmy, v jejímž čele stojí vítězka druhé řady soutěže Hlas Česko-Slovenska a rodačka z Kopřivnice Lenka Lo Hrůzová. Ve Valašském Meziříčí představí jak nové vlastní skladby, tak i úspěšné předělávky. Do třetice všeho nejlepšího. Hostem večera bude vloni znovuzrozená příborská sestava Bugaboo, která má obrovský dar skládat hity s přídavkem muzikantského humoru.

Vstupenky na Velikonoční párty jsou také k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2016)