Veletrh pracovních příležitostí podruhé

Veletrh pracovních příležitostí podruhé

Po roce se v Kulturním zařízení ve Valašském Meziříčí uskuteční Veletrh pracovních příležitostí. Tentokrát připadne na středu 13. března a až do 16. hodiny se budou v prostorách Divadelní kavárny a velkého sálu prezentovat a podrobné informace o volných místech předávat firmy z nejbližšího okolí. Veletrh začne v 9 hodin.

Hledáte práci nebo toužíte po změně zaměstnání, ale nevíte, kam by vaše kroky mohly v budoucnu směřovat? Nebo se chcete seznámit s místními firmami? To jsou dva hlavní důvody, proč vznikl Veletrh pracovních příležitostí. V prostorách meziříčského zámku Žerotínů se uskuteční jeho druhý ročník a zájemci o zaměstnání se zde mohou osobně setkat se zástupci prezentujících firem. Od nich se dozví jak aktuálně volná místa, tak i náplň jednotlivých pracovních pozic či výhody zaměstnání u dané firmy.

Povědomí o místní firemní struktuře a jednotlivých zaměstnavatelích se mají šanci dozvědět studenti meziříčských středních škol. Ti v minulém roce navštívili veletrh v hojném počtu. Přínos je tak na obou stranách. Studenti si rozšíří povědomí o firmách, kde mohou jejich kroky v budoucnu směřovat a podniky mohou svou činnost prezentovat nastávajícím pracovním silám.

A koho letos na Veletrhu pracovních příležitostí potkáte? Zástupce firem Block a. s., Jacobs Douwe Egberts OPS CZ s. r. o., Charity Valašské Meziříčí, Shott ČR, s. r. o., Robe Lighting s. r. o., Deza a. s., Myonic s. r. o., Sonavox CZ s. r. o., Hajdik a. s., Vsetínské nemocnice a. s., Nemocnice Valašské Meziříčí a. s., Janča & Emas Group s. r. o., PWO Czech Republic a. s., H&B delta a. s., Unites Systems s. r. o., Sodexo a. s., Armády ČR a Obchodní akademie Valašské Meziříčí.

Brány Veletrhu pracovních příležitostí se otevřou úderem deváté hodiny dopolední a prezentace firem potrvá do šestnácté hodiny. Vstup je zdarma.

(smo#2019)