Večer ve znamení SKA v meziříčském M-klubu

Večer ve znamení SKA v meziříčském M-klubu

Po delší době se do meziříčského M-klubu vrací nefalšované SKA, žánr, jenž vznikl na Jamajce a je považován za předchůdce reggae. V sobotu 20. února zde totiž zahrají tři skvělé Ska kapely Žádnej Stres, Band-a-SKA a Novoveska, které to zde naplno rozjedou úderem 20. hodiny.

Tři skvělé Ska kapely Žádnej stres, Band-a-SKA a Novoveska slibují v meziříčském M-klubu večer plný energické a nekončící zábavy, která tu snad ještě nebyla. Východočeská partička Žádnej stres pustí návštěvníkům do uší našlápnutou hudbu, která vznikla převážně z myslí všech jejich členů. Na kontě mají první studiové album, které nese název To je vono a všechny přítomné dostanou svým punk-Ska stylem.

Druhou kapelkou v pořadí bude Band-a-SKA. Devět muzikantů z Týniště nad Orlicí, kteří uvedou svou originální hudbu, texty ze života a pořádně skákavý rytmus v energickém vystoupení. Zároveň také představí nejnovější EP Nohy do praku. A do třetice skupina mladých, krásných a hlavně perspektivních chlapců, kteří si říkají Novoveska a pocházejí ze srdce Vysočiny. A tak pravděpodobně ve Valmezu dojde rum, z nějž kapela čerpá inspiraci pro svou hudbu. Ne nadarmo tak uvádí, že středobodem jejich tvorby je žánr „alko-ska“. A své kvality a obě neoficiální alba Vejkyd a Prasátka uvedou na své M-klubácké premiéře.

Vstupenky jsou v předprodeji k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2016)