UPOZORŇUJE NA CHYBU V TÝDENÍKU JALOVEC

UPOZORŇUJE NA CHYBU V TÝDENÍKU JALOVEC

UPOZORŇUJEME: V týdeníku Jalovec došlo ze strany redakce k překlepu, že Vánoční koncert VÁCLAVA HYBŠE A ORCHESTRU, dnes 3. prosince 2014, jehož hlavním hostem je VĚRA MARTINOVÁ bude koncert začínat ve 20 hodin. Tuto informaci vyvracíme. Koncert začne, jak je plánováno, v 19 hodin.

 

Z naší strany se omlouváme za komplikace způsobené mylnou informací v tištěném médii.

 

 

Václav Hybš zve na Vánoční koncert s Věrou Martinovou

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí bude ve středu 3. prosince hostit Vánoční koncert orchestru Václava Hybše, jež se do Valašského Meziříčí vrací po několika letech. Hlavním a zajímavým hostem je zpěvačka a kytaristka, první dáma naší country hudby, Věra Martinová. Koncert začne tradičně úderem devatenácté hodiny.

Václav Hybš s orchestrem patří mezi jedny z neznámějších hudebních těles u nás i v zahraničí. Repertoár orchestru je mnohostranný od interpretace pop music přes swing až po lidovou hudbu a mezi nejoblíbenější pořady patří právě Vánoční koncerty, s nimiž putuje po celé republice už skoro čtyřicet let. Skladby z repertoárového listu připravuje vždy v aranžích jemu vlastních. V letošním roce je hlavním hostem koncertu zpěvačka a kytaristka Věra Martinová, u nás bezesporu nejlepší a nejznámější interpretka country hudby. Její vystoupení doplní čtveřice mladých, talentovaných zpěváků, kteří dostávají každoročně příležitost prožít s orchestrem Václava Hybše toto jedinečné vánoční turné.

Ve Valašském Meziříčí se tak představí Irena Kousalová, která s orchestrem zpívá od roku 2005 a vystupovala v muzikálech Miss Saigon, Pomáda či Bídníci. Dále zpěvačka skupiny ABBA Stars Martina Dolečková, Štěpán Růžička, jež hostuje s různými swingovými a tanečními orchestry a zpěvák a herec Filip Hořejš, známý ze seriálu GYMPL s. r. o.

Vstupenky na tento jedinečný vánoční koncert jsou v předprodeji v Turistickém informačním centru od poloviny října a k dostání jsou také online na internetových stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

(smo#2014)