Tichonov v M-klubu pokřtí debutové album společně s No Distance Paradise a Kwoon

Tichonov v M-klubu pokřtí debutové album společně s No Distance Paradise a Kwoon

Na společné turné po českých městech vyrážejí dvě nadějné české kapely, a to valašskomeziříčští Tichonov a olomoučtí No Distance Paradise. Celou šňůru zakončí právě v M-klubu ve Valašském Meziříčí, kde se koncert uskuteční v sobotu 26. října od osmé hodiny večerní. Hosty tohoto speciálního koncertu bude francouzská skupina Kwoon.

Mladá indie-rocková kapela No Distance Paradise se na české klubové scéně pohybují již pět let, ale teprve letos přišel čas na vydání debutové desky s názvem Challenge Gravity. Na ní spolupracovali například s Dušanem Neuwerthem a u hudebních kritiků svým počinem vzbudili velmi pozitivní ohlasy.

Společně s No Distance Paradise vyráží na turné také meziříčské uskupení Tichonov, které na koncertech představí písně z dokončeného debutového alba Overnight. Tu jim produkoval Rob Bochnik z irských The Frames. Premiérový koncert odehráli před rokem jako předkapela právě Glena Hansarda v pražském klubu Archa. Vidět jste je mimo jiné mohli také na Hansardově srpnovém koncertu ve Valašském Meziříčí. Kapelu tvoří čtveřice zkušených muzikantů Jan Janečka (Luno, Piano, Republic of Two), Jan Boroš (Fiordmoss), Jiří Petřek (Elektrick Mann) a zpěvák David Schwager.

Meziříčský koncert obou domácích uskupení doplní hostující Kwoon z Francie. Sedmičlenná post-rocková kapela se zrodila v roce 2006 a byla pozitivně přijata domácími kritiky. Vydala první album Tales and Dreams, které si členové sami vyprodukovali a natočila mnohokrát oceněný animovaný videoklip k písni I Lived on the Moon. Po několika letech následovalo vydání druhé desky When the flowers were singing a prozatím poslední The Guillotine Show.

Vstupenky na společný koncert No Distance Paradise, Tichonov a Kwoon jsou v klasickém předprodeji v Turistickém Informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na vstupenkovém portále http://vstupenky.kzvalmez.cz.

 

(smo) 

 

Tichonov, No Distance Paradise, Kwoon