Svěží zvuk kapely Jawbone zahájí Podzimní jazz-bluesové dny

Svěží zvuk kapely Jawbone zahájí Podzimní jazz-bluesové dny

Podzimní jazz & bluesové dny začínají. První ročník cyklu zahájí britská kapela Jawbone, která vyrazila na české turné jako rozehrání před velkou britskou šňůrou. Na Malé scéně za oponou zahrají v pondělí 22. října od půl osmé večerní. V předprodeji jsou stále vstupenky na celý koncertní cyklus i na samostatný koncert Jawbone.

První vlaštovkou z koncertního cyklu Podzimní jazz & bluesové dny 2018 je zbrusu nová britská kapela Jawbone, ve které účinkuje mimo jiné zpěvák a kytarista Ten Years After Marcus Bonfanti. Bonfanti společně s kolegy Paddym Milnerem, Rexem Horanem a Evanem Jenkinsem nedávno nahráli debutové eponymní album. To spatří světlo světa začátkem listopadu, ale již na českém turné představí jednotlivé skladby. A první kritiky ze spojeného království nešetří chválou. Jawbone se brzy po založení stali kapelou, jež má jedinečný zvuk a písně se silnými texty. Přitom jsou znamenitě taneční se skvělými rytmy a výjimečným stylem.

Až do začátku koncertu kapely Jawbone jsou k dostání výhodné vstupenky na celý koncertní cyklus Podzimní jazz & bluesové dny 2018, kdy jeden koncert vyjde na stokorunu. V předprodeji jsou ale také samostatné vstupenky na koncert Jawbone, a to v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2018)