Stará dobrá ruční práce zahraje společně s Nirvana.cz a Jimi Hendrix Forever v M-klubu

Stará dobrá ruční práce zahraje společně s Nirvana.cz a Jimi Hendrix Forever v M-klubu

Poslední listopadová sobota bude v meziříčském M-klubu patřit bláznivé přerovské kapele Stará dobrá ruční práce a jejich hostům, revivalovým kapelám Nirvana.cz a Jimi Hendrix Forever.  Koncert se uskuteční v sobotu 30. listopadu.

Kapela Stará dobrá ruční práce společně hraje více jak dvacet let. V repertoáru mají staré i nové věci a na pódiu podávají divokou směsici hard rocku, rock’n’rollu, popu až punku. Svéráznou muziku doplňují výtečnou show plnou převleků a kostýmů. Spolu se skupinou Stará dobrá ruční práce se v M-klubu představí také skupina Nirvana.cz. Ta je poctou legendární kapele ze Seattlu, která nenechá nikoho na pochybách, že geniální hudba Kurta Cobaina stále žije. Posledním z vystupujících je kapela Jimi Hendrix Forever, jejíž repertoár obsahuje ze dvou třetin skladby Jimi Hendrixe a zbývající třetinu tvoří skladby Cream.

Vstupenky v předprodeji lze získat v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online přes vstupenkový portál Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí http://vstupenky.kzvalmez.cz.

(smo)

 

Stará dobrá ruční práce Valmez