Staňte se členy filmového klubu kina Svět

Staňte se členy filmového klubu kina Svět

Kino Svět ve Valašském Meziříčí zahajuje prodej abonentek do Filmového klubu pro rok 2015 a pro stávající a nové členy připravilo devětadvacátou sezónu plnou zajímavých titulů. Zájemci o členství si mohou svá místa zakoupit v pokladně kina Svět od úterý 6. ledna až do pondělí 19. ledna 2015, kdy bude uveden první film z nové sezóny.

Filmový klub již tradičně nabízí sedmnáct filmových titulů oceněných na různých mezinárodních filmových festivalech a jedno bonusové promítání celkem za 740 Kč včetně členského příspěvku. V nové devětadvacáté sezóně se tak členové klubu mohou těšit na film Wese Andersona Grandhotel Budapešť, který získal Velkou cenu poroty na MFF Berlín 2014 a novou sezónu odstartuje v pondělí 19. ledna o půl osmé večer. V nabídce je také například snímek Klub poslední naděje s Matthewem McConaughey a Jaredem Leto, jež za své herecké výkony získali sošku Oscara, český životopisný dokument Století Miroslava Zikmunda nebo dvanáctiletý projekt s názvem Chlapectví amerického režiséra Richarda Linklatera, který tak poctivě a neobyčejně zachytil střípky života obyčejného dospívání jednoho chlapce. Nabídka filmů ale obsahuje také několik snímků staršího data jako britskou hudební komedii Perný den skupiny Beatles, snad nejlepší a nejúspěšnější britský film roku 1964, pětinásobnou oscarovou romantickou komedii Stalo se jedné noci z roku 1934 natočenou za skromných podmínek nebo vrcholný thriller Alfreda Hitchcocka Okno do dvora s Grace Kelly v hlavní roli.

Informace o prodeji členství ve Filmovém klubu jsou dostupné na internetových stránkách kina Svět www.kino.kzvalmez.cz a v pokladně kina Svět, kde probíhá prodej abonentek. Zájemci se mohou informovat také na telefonním čísle 731 187 727 přímo u vedoucího kina.

(smo#2015)