Soubor Lucrezia Borgia pokřtí album na koncertě v M-klubu

Soubor Lucrezia Borgia pokřtí album na koncertě v M-klubu

Pondělí 16. listopadu bude v meziříčském M-klubu ve znamení křtu nového, v pořadí patnáctého, alba znojemského souboru Lucrezia Borgia, který tak zároveň oslaví patnáct let své existence. Koncert začne v devatenáct hodin. Vstupenky jsou již v předprodeji.

Soubor Lucrezia Borgia se ve své tvorbě zaměřuje na historizující folk a své patnácté album, jež nese název Au Coin De La Rue (Prázdná nároží) vydává ve spolupráci s výbornou francouzskou zpěvačkou Céline Bossu. Nebyl by to křest, kdyby zde nebyl kmotr, a tím nebude nikdo jiný než František Segrado, který si zároveň se Céline a kapelou Lucrezia Borgia zazpívá i dva duety z aktuální desky.

Na koncertě ve Valašském Meziříčí posluchači uslyší dvě hudební podoby kapely. Jednak tu ryzí akustickou a na závěr i řádný rockový historizující nářez. Na své si přijdou i příznivci Céline Bossu a skupiny Hluční sousedé, kteří rovněž odehrají svůj blok písní.

Vstupenky na koncert souboru Lucrezia Borgia jsou k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo)