Silvestr v M-klubu podporuje Stallone

Silvestr v M-klubu podporuje Stallone

Plakáty s pózujícím Sylvestrem Stallonem zaplavily v těchto dnech Valašské Meziříčí. Pořadatelé silvestrovské party v M-klubu totiž slibují večírek minimálně tak ostrý a nekompromisní, jako je samotný Rambo. V průběhu posledního večera roku 2010 zahrají a zazpívají Čokovoko a Kapitán Demo. Následovat budou sety známých i méně známých DJs. Program začíná od 20.00 hodin.

Nonkonformní dívči raperské duo Čokovoko na hudební scéně působí od roku 2006. Děvčata sama o sobě prohlašují, že patří mezi nejznámější a nejsyrovější z hudebně nenadaných kapel v Brně. „Jejich texty jsou provokující, vulgární, možná až za hranici vkusu citlivějších povah. Kromě opravdu věrných fanoušků existuje i spousta lidí, kteří je od srdce nenávidí. Pokud se dokážete nad jejich hudbu povznést, je to opravdová zábava," charakterizoval brněnské amazonky produkční M-klubu David Schwager.

Z podobného ranku je i druhý interpret Kapitán Demo. Pod touto přezdívkou se schovává Gregory Finn – frontman kytarových Southpaw a mozek triphopového projektu Ghostmother. „Mám pocit, že na české scéně chybí humor, že se všichni berou strašně vážně. Proto jsem vymyslel postavu Kapitána Dema, která vzhledem k tomu, že je zcela negativní, tak si může dovolit v podstatě cokoli," říká hudebník. Během svých vystoupení, kde si bere na paškál současnou konzumní společnost, občas rozhazuje mezi diváky jídlo a samotnému mu k tomu roste umělé břicho. To vše doplňuje odvážnými rýmy a nejrůznějšími samply.

Jako známý DJ Radia 1 se Gregory Finn uvede také v pozdějším programu. „Společně s ním se do DJingu pustí také Mejla z Vypsané fiXy, nebo DJ Varle aka Redhead, ve kterém návštěvníci poznají jednoho ze členů místní kapely Elektrick Mann. Za mixpult se postaví také rezident přímo z M-klubu," prozradil Schwager. Lukáš Martinek (lum)