SemTamFór uvede v meziříčském M-klubu hru Zakázané uvolnění

SemTamFór uvede v meziříčském M-klubu hru Zakázané uvolnění

Sérii pěti divadelních představení uvede v průběhu sezóny nezávislá divadelní scéna SemTamFór ve sklepení meziříčského M-klubu. Vše odstartuje na začátku zimy 2. prosince hořkou komedií Zakázané uvolnění o třech ženách a jednom velkém dni z pera Petra Kolečka. Na další hry se mohou návštěvníci těšit od února příštího roku. Vstupenky jsou již k dostání v předprodeji.

M-klub ve Valašském Meziříčí navazuje na tradici divadelní scény v M-klubu a kromě vyprodaných představení ochotníků z Divadla Schod zařazuje do programu také inscenace nezávislé divadelní scény SemTamFór ze Zlína. Sérii divadelních představení zahájí v prosinci hořká komedie s názvem Zakázané uvolnění. Další tituly Záměna, Ani o den dýl či Past na osamělého muže uvedou od února příštího roku.

Divadelní inscenace Zakázané uvolnění pochází z pera Petra Kolečka a sleduje osudy tří dívek Vladany, Ivety a Kláry v jeden večer na jedné párty, kdy se únos nevěsty zvrtne do jakéhosi „hokejového utkání“ a dívky jedna podruhé se ocitají v zakázaném uvolnění. V den, který je pro každou svým způsobem nejdůležitějším mezníkem v jejich životě, se dívky setkávají na samotě v hokejové hospodě, která patří Vladaně. Právě probíhá semifinále mistrovství světa v ledním hokeji, bar je plný alkoholu, ale ženich ne a ne přijít a navíc vyletí pojistky. Slet událostí vyhodí všechny tři z dosavadního životního myšlení o mužích, životě a zejména jich samotných.

Vstupenky na prosincové představení Zakázané uvolnění nezávislého divadla SemTamFór jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2015)