Screamers jsou zpět s novou show

Screamers jsou zpět s novou show

Nejoblíbenější a nejúspěšnějsí česká travesti skupina Screamers se přesně po roce vrací do Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí. Jako obvykle představí ve velkém sále úplně novou show, kterou tentokrát nazvali Scream show.

Na diváky čekají dvě hodiny dobré zábavy a osobitého humoru, který za svou dobu působení umí Screamers skvěle prodat. V průběhu nového vystoupení ztvární šestice mužů populární zpěvačky české i zahraniční hudební scény. Jednotlivá představení bude na lákavé scéně uvádět moderátorská dvojice Láďa a Nadja. Chybět nebudou vtipné scénky a světové šlágry v podání členek Lili, Pauly, Saši a Valerie.

Skupina Screamers vznikla před patnácti lety v Praze a postupem času se vypracovali a stali bezesporu nejúspěšnější a nejkvalitnější travesti skupinou u nás. O tom svědčí také účast v jedné z řad Československo hledá talent a následný postup až do semifinále.

Vstupenky na kabaretní večer s názvem Scream Show jsou k dostání v klasickém předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na vstupenkovém portálu http://vstupenky.kzvalmez.cz.

(smo)

 

Screamers 2013